Enoconska omara z eno temperaturno cono, za 19 steklenic, široka 300 mm, podpultni model s prefinjenim videzom in ročajem iz nerjavečega jekla. DUNAVOX Flow-19 je popolna izbira za sodobne kuhinjske prostore. Steklenice so nameščene na masivnih lesenih policah, ki so postavljene v osupljivo notranjost v svetlo modri barvi. Upoštevajte, da je ta model namenjen vgradnji pod pultom.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Nerjaveče jeklo, RAL, Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 19 |
| Skupna prostornina (litrov) | 58 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Enojna |
| Temperaturno območje | 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10–70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 118 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,7A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 855×330×635 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 815x295x570 |
| Neto teža | 29 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Drsne lesene police |
| Raven hrupa | 39dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 3 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Modra LED osvetlitev |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |