Model z dvema conama za 39 steklenic, namenjen vgradnji pod pult. Gre za prenovljeno različico enega najbolj priljubljenih modelov za vgradnjo pod pult, ki se ponaša z elegantnim zunanjim videzom in ročajem iz nerjavečega jekla. DUNAVOX Flow-39 je popolna izbira za sodobna kuhinjska okolja. Steklenice so podprte na trdnih lesenih policah in obdane z notranjo LED osvetlitvijo v beli, jantarni in modri barvi. Zgornja cona mora biti hladnejša od spodnje. Upoštevajte, da je ta model namenjen vgradnji pod pult.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna ali prostostoječa |
| Kapaciteta steklenic | 39 |
| Skupna prostornina (litrov) | 121 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10–70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 103 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 870x655x665 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 820x595x565 |
| Neto teža | 51 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 38dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |