Enoconski podpultni model s kapaciteto za 9 steklenic. Njegov eleganten videz in ročaj iz nerjavečega jekla ga naredita posebej reprezentativnega v sodobnih kuhinjah z omejenim prostorom. Steklenice so postavljene na fiksne police, v osupljivo osvetljeni notranjosti v beli barvi. Upoštevajte, da je ta model zasnovan kot vgradni podpultni aparat.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, Mat črna, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 9 |
| Skupna prostornina (litrov) | 23 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Enojna |
| Temperaturno območje | 5-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic v stoječem položaju |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 133 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 860x175x590 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 820x145x548 |
| Neto teža | 19 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Fiksne lesene police |
| Raven hrupa | 39dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 2 plasti stekla + Low-E premaz, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Bela LED osvetlitev |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |