DUNAVOX Sera-143 aktivno hladi vašo najljubšo steklenico šampanjca ali prosecca in jo ohranja prijetno hladno in osvežujočo. Idealna izbira za priročno shranjevanje 143 steklenic šampanjca. Enokrožna vinska vitrina, ki je lahko postavljena samostojno ali integrirana, s prefinjenim zunanjim videzom in ročajem iz nerjavečega jekla. Steklenice so podprte na patentiranih policah za razstavo, nameščenih v očarljivo osvetljeni notranjosti v beli, jantarni in modri barvi. Prosimo, upoštevajte, da je ta model primeren tako za samostojno kot vgradno uporabo.
Sera-143 ni le odlična za večje steklenice, kot so šampanjec in prosecco, ampak je popolnoma primerna tudi za steklenice vrste Bordeaux, burgundec in Rhône.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Prostostoječa ali vgradna |
| Kapaciteta steklenic | 143 |
| Skupna prostornina (litrov) | 468 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj, Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Enojna |
| Temperaturno območje | 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednjo rešetko |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 162 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz 1,3A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 1970x700x745 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 1835x655x680 |
| Neto teža | 106 |
| Polica | Police z vidnimi etiketami |
| Raven hrupa | 40dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 3 plasti stekla, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |