DUNAVOX Sera-40 aktivno ohlaja vašo najljubšo steklenico šampanjca ali prosecca ter jo ohranja hladno in osvežujočo. Idealno za priročno shranjevanje 40 steklenic šampanjca. Odkrijte prefinjenost našega enoconskega podpultnega modela, ki je zasnovan v dovršeni in sodobni estetiki. Izbirate lahko med brezčasno različico iz nerjavečega jekla s prestižno nerjavečo kljuko ali pa izberete popolnoma črno izvedbo iz stekla, ki vključuje elegantno skrito kljuko za ultra minimalističen videz. Steklenice so podprte na patentiranih prikaznih policah, umeščenih v osupljivo osvetljeno notranjost z belo, jantarno in modro svetlobo. Prosimo, upoštevajte, da je ta model zasnovan kot vgradni podpultni model. Uporaba kot prostostoječi model ni možna. Sera-40 ni primeren le za večje steklenice, kot so šampanjec in prosecco, temveč je povsem uporaben tudi za steklenice tipa Bordeaux, burgundy in Rhone.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 40 |
| Skupna prostornina (litrov) | 137 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Enojna |
| Temperaturno območje | 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednjo rešetko |
| Energijski razred | E |
| Poraba energije | 83 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,85A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 880x660x625 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 813x595x570 |
| Neto teža | 51 |
| Noge | - |
| Polica | Police z vidnimi etiketami |
| Raven hrupa | 38dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 3 plasti stekla, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |