Dunavox Spirit - integrirani model s kapaciteto 19 steklenic z odpiranjem na ročaj. Povzdignite svojo izkušnjo uživanja vina z našo ekskluzivno popolnoma integrirano vinsko vitrino z LCD zaslonom. Z združevanjem najsodobnejše tehnologije in elegantnega, modernega dizajna je ta vinska vitrina poosebljenje razkošja in udobja za vsakega ljubitelja vina.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Popolnoma vgradna ali podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 19 |
| Skupna prostornina (litrov) | 50 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LCD zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Enojna |
| Temperaturno območje | 5-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Integriran prezračevalni sistem |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 100 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 500x660x650 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 455x590x550 |
| Neto teža | 34 |
| Noge | - |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 37dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |