Dunavox Spirit-44 steklenic, vgradni model z odpiranjem s kljuko. Dvignite svojo vinsko izkušnjo z našim ekskluzivnim, popolnoma vgrajenim vinskim hladilnikom z LCD zaslonom. Združuje najnovejšo tehnologijo z elegantnim, sodobnim dizajnom in predstavlja vrhunec razkošja ter udobja za vsakega ljubitelja vina.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Nerjaveče jeklo, RAL, Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Popolnoma vgradna ali podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 44 |
| Skupna prostornina (litrov) | 119 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LCD zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Integriran prezračevalni sistem |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 106 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 930x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 882x590x550 |
| Neto teža | 58 |
| Noge | - |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 36dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |