Dunavox Spirit-70 steklenična kapaciteta vgradni model. Povzdignite svojo vinsko izkušnjo z našo ekskluzivno popolnoma vgradno vinsko vitrino z LCD zaslonom. Združuje najsodobnejšo tehnologijo z elegantnim, modernim dizajnom, zato je ta vinska vitrina utelešenje razkošja in udobja za vsakogar, ki ceni vino.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Popolnoma integriran |
| Kapaciteta steklenic | 70 |
| Skupna prostornina (litrov) | 186 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LCD zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Integriran prezračevalni sistem |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 112 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 1275x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 1235x590x562 |
| Neto teža | 71 |
| Noge | - |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 36dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |