Dunavox Balance - vgradni model s kapaciteto 26 steklenic. Naša stroškovno učinkovita, popolnoma vgradna vinska vitrina je popolna rešitev za ljubitelje vina, ki iščejo kakovost in dostopno ceno. S sodobnim sistemom vrat na potisni-za-odprtje (push-2-open), enostavno namestitvijo in zanesljivim delovanjem ponuja vse, kar potrebujete za shranjevanje vinske zbirke v slogu.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Samo vgradni |
| Kapaciteta steklenic | 26 |
| Skupna prostornina (litrov) | 69 |
| Vrsta odpiranja | Potisni za odpiranje |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 10-20°C // 5-12°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Potrebna je prezračevalna rešetka spredaj in zadaj |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 130 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 645x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 590x590x565 |
| Neto teža | 37 |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 37dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 3 plasti stekla, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |