DUNAVOX Flow-16 je dvopodročno vinsko hladilnik, zasnovan za sodobne kuhinje. Ta vgradni model, širok 300 mm in visok 880 mm, sprejme do 17 steklenic ter se ponaša z elegantno, brezročajno obliko s skritim prijemalom. Njegov prefinjen videz dopolnjuje TFT zaslon z večjezičnim menijem (9 jezikov) in osupljivo notranjost, osvetljeno z Multi-LED osvetlitvijo. Steklenice počivajo na masivnih lesenih policah za optimalno podporo. Upoštevajte: ta enota je namenjena vgradnji pod pult.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 17 |
| Skupna prostornina (litrov) | 64 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | TFT zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 128 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,45A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 940x330x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 880x295x567 |
| Neto teža | 31 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Drsne lesene police |
| Raven hrupa | 40dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |