Dvopodročni model za 17 steklenic, širok 300 mm, namenjen vgradnji pod pult, se ponaša z elegantnim videzom in ročajem iz nerjavečega jekla. Model DUNAVOX Flow-17 je idealen za sodobna kuhinjska okolja. Steklenice so shranjene na masivnih lesenih policah v osupljivi svetlo modri notranjosti. Prosimo, upoštevajte, da je ta model zasnovan kot vgradna enota pod pultom.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 17 |
| Skupna prostornina (litrov) | 54 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-12°C // 12-20°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10–70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 135 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,65A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 855×330×635 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 815x295x570 |
| Neto teža | 31 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Drsne lesene police |
| Raven hrupa | 39dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 3 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Bela LED osvetlitev |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |