Dvopodročni podpultni model za 39 steklenic. Gre za prenovljeno različico enega najbolj priljubljenih podpultnih modelov z elegantnim zunanjim videzom. DUNAVOX Flow-39 je popolna izbira za sodobna kuhinjska okolja. Steklenice so nameščene na masivnih lesenih policah, notranjost pa je osvetljena z belo, jantarno in modro LED osvetlitvijo. Zgornja cona mora biti hladnejša od spodnje. Upoštevajte, da je ta model namenjen vgradnji kot podpultna enota.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Prekrivna plošča |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 35 |
| Skupna prostornina (litrov) | 113 |
| Vrsta odpiranja | Potisni za odpiranje |
| Vrsta tečajev | Reversible soft closing Hettich hinge |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 105 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 870x655x655 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 820x595x550 |
| Neto teža | 50 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 40dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, inverter kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 2 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |