Dvopodročni podpultni model za 39 steklenic. Gre za prenovljeno različico enega najpriljubljenejših podpultnih modelov, ki se ponaša z elegantnim zunanjim videzom. DUNAVOX Flow-39 je popolna izbira za sodobne kuhinje. Steklenice so podprte na čvrstih lesenih policah in obdane z notranjo LED-osvetlitvijo v beli, jantarni in modri barvi. Zgornje območje mora biti hladnejše od spodnjega. Prosimo, upoštevajte, da je ta model namenjen vgradnji pod pult.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 39 |
| Skupna prostornina (litrov) | 119 |
| Vrsta odpiranja | Potisni za odpiranje |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-20°C // 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 127 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 885x660x655 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 820x595x575 |
| Neto teža | 47 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 38dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, inverter kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 3 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |