Dvo-conska podpultna vinska vitrina s kapaciteto 41 steklenic. Gre za prenovljeno različico enega najbolj priljubljenih podpultnih modelov, ki se ponaša z elegantnim videzom. DUNAVOX Flow-41 je popolna izbira za sodobne kuhinje. Steklenice ležijo na masivnih lesenih policah, notranjost pa osvetljujejo bele, jantarne in modre LED luči. Zgornja cona mora biti hladnejša od spodnje. Prosimo, upoštevajte, da je ta model namenjen vgradnji pod pult.
Pridržujemo si pravico do spremembe tehničnih specifikacij brez predhodnega obvestila. Upoštevajte, da lahko med dejanskimi izdelki in prikazanimi slikami ali opisi na naši spletni strani pride do manjših odstopanj.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 41 |
| Skupna prostornina (litrov) | 146 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | TFT zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 107 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 940x660x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 880x595x570 |
| Neto teža | 52 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 39dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, inverter kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |