Dvopodročni, podpultni model za 41 steklenic. Gre za prenovljeno različico enega izmed najbolj priljubljenih podpultnih modelov z elegantnim zunanjim videzom. DUNAVOX Flow-41 je popolna izbira za sodobno kuhinjsko okolje. Steklenice ležijo na trdnih lesenih policah, obdane z belo, jantarno in modro notranjo LED osvetlitvijo. Zgornje območje mora biti hladnejše od spodnjega. Upoštevajte, da je ta model namenjen vgradnji pod pult.
Pridržujemo si pravico do spremembe tehničnih lastnosti izdelka brez predhodnega obvestila. Upoštevajte, da lahko pride do manjših odstopanj med dejanskimi izdelki in slikami ali opisi na naši spletni strani.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 41 |
| Skupna prostornina (litrov) | 125 |
| Vrsta odpiranja | Potisni za odpiranje |
| Vrsta tečajev | Mehko zapiranje tečaja Hettich |
| Vrsta zaslona | TFT zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 107 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 940x660x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 880x595x578 |
| Neto teža | 52 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 39dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 2 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |