Dvopodročni vgradni model za 45 steklenic. Zaradi elegantnega videza in dizajna brez ročajev s tehnologijo push2open je idealen za vsako sodobno kuhinjo. Zatemnjena steklena vrata se odprejo s pritiskom na vogale vrat, kar omogoča dostop do steklenic, ki so razstavljene na trdnih policah iz bukovega lesa in obdane z notranjo LED osvetlitvijo v beli, jantarni in modri barvi. Zgornja cona mora biti hladnejša od spodnje, priporočena temperaturna razlika je 4 °C. Upoštevajte, da je ta model primeren za prostostoječo ali vgradno uporabo.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, Prekrivna plošča |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 45 |
| Skupna prostornina (litrov) | 125 |
| Vrsta odpiranja | Potisni za odpiranje |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-20°C // 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10–70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 115 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 1,2A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 940x660x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 880x595x580 |
| Neto teža | 52 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 36dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 3 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |