Dvo-conska prostostoječa vinska vitrina iz ekskluzivne linije za 108 steklenic. S svojo elegantno zunanjostjo je DUNAVOX Grande-108 popolna izbira za sodobne kuhinje, bare in hotele. Steklenice so razstavljene na robustnih policah iz bukovega lesa ter obdane z belo, jantarno in modro notranjo LED osvetlitvijo. Zgornja cona mora biti hladnejša od spodnje, priporočena temperaturna razlika je 8 °C. Upoštevajte, da je ta model primeren za prostostoječo ali vgradno uporabo.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Prostostoječa ali vgradna |
| Kapaciteta steklenic | 101 |
| Skupna prostornina (litrov) | 324 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-12°C // 12-20°C |
| Navodila za uporabo | Možna je vgradnja, sprednje rešetke ne prekrivajte |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednjo rešetko |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 155 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 1,3A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 1720x660x640 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 1670x595x580 |
| Neto teža | 79 |
| Noge | - |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 39dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 3 plasti stekla, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |