Enoconska, enoconska cona, model za 16 steklenic. Najmanjši prostostoječi model z vgrajenim vratnim ročajem. Steklenice so nameščene na trdnih lesenih policah. Hladilnik omogoča shranjevanje odprtih steklenic. Ta enota ni primerna za vgradnjo ali namestitev pod pult.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Samo samostoječe |
| Kapaciteta steklenic | 15 |
| Skupna prostornina (litrov) | 46 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Enojna |
| Temperaturno območje | 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje odprtih steklenic |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Ohranite vsaj 5–10 cm prostora okoli in nad enoto |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 97 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,55A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 575x550x500 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 530x430x480 (incl. hinge) |
| Neto teža | 18 |
| Noge | - |
| Polica | Lesene police |
| Raven hrupa | 42dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Neposredno hlajenje, kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla |
| Notranja osvetlitev | Bela LED osvetlitev |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |