Dvopodročni model za 54 steklenic. Hladilnik ima vgrajen ročaj na vratih, steklenice pa so nameščene na trdnih lesenih policah. Ta hladilnik omogoča shranjevanje odprtih steklenic. Zgornje območje mora biti hladnejše od spodnjega, temperaturna razlika med območjema pa ne sme presegati 6 °C. Ta naprava ni primerna za vgradnjo ali namestitev pod pult.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Prostostoječa ali vgradna |
| Kapaciteta steklenic | 50 |
| Skupna prostornina (litrov) | 142 |
| Vrsta odpiranja | Skriti ročaj |
| Vrsta tečajev | Non-reversible (Pivot) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-22°C // 5-22°C |
| Navodila za uporabo | Zagotovite zračenje nad in okoli naprave. Možna je vgradna namestitev |
| Grelnik | Ne |
| Zahteve za namestitev | Vgradnja s servisnim kanalom |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 146 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 1345x555x545 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 1295x480x500 (incl. hinge) |
| Neto teža | 48 |
| Noge | - |
| Polica | Lesene police |
| Raven hrupa | 41dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla |
| Notranja osvetlitev | Bela LED osvetlitev |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |