Dunavox Joy - integriran model s kapaciteto 26 steklenic z odpiranjem na ročaj. Naša cenovno učinkovita popolnoma integrirana vinska vitrina je popolna rešitev za ljubitelje vina, ki iščejo kakovost in dostopnost. S sodobno zasnovo, enostavno namestitvijo in zanesljivim delovanjem vam ponuja vse, kar potrebujete za elegantno shranjevanje vaše vinske zbirke.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Samo vgradni |
| Kapaciteta steklenic | 26 |
| Skupna prostornina (litrov) | 69 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 10-20°C // 5-12°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Potrebna je prezračevalna rešetka spredaj in zadaj |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 130 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,5A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 645x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 590x590x565 |
| Neto teža | 37 |
| Noge | - |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 37dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 3 plasti stekla, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |