Dunavox Noble - integriran model za 56 steklenic. Prepustite se vinski vitrini, ki vašo zbirko ne le shrani, temveč jo tudi obogati. Naša ekskluzivna popolnoma integrirana vinska vitrina z zaslonom TFT in funkcijo push-2-open je več kot le gospodinjski aparat; je izjava o prefinjenosti in zavezanost popolnemu kozarcu vina. Ne glede na to, ali ste izkušen poznavalec ali šele vstopate v svet vin, je ta vinska vitrina zasnovana, da z eleganco in natančnostjo izpolni vse vaše potrebe.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Popolnoma integriran |
| Kapaciteta steklenic | 56 |
| Skupna prostornina (litrov) | 146 |
| Vrsta odpiranja | Potisni za odpiranje |
| Vrsta tečajev | Mehko zapiranje tečaja Hettich |
| Vrsta zaslona | TFT zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Integriran prezračevalni sistem |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 106 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 1100x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 1055x590x557 |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 36dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |