Dunavox Horizon - vgradni model s kapaciteto 32 steklenic. Povzdignite svojo vinsko izkušnjo z našo ekskluzivno, popolnoma vgradno vinsko vitrino z LED zaslonom. Z združevanjem najsodobnejše tehnologije in elegantnega, sodobnega dizajna je ta vinska vitrina utelešenje razkošja in udobja za vsakega vinske navdušenca.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Popolnoma vgradna ali podpultna |
| Kapaciteta steklenic | 32 |
| Skupna prostornina (litrov) | 80 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | TFT zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Integriran prezračevalni sistem |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 103 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,6A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 765x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 715x590x550 |
| Neto teža | 48 |
| Polica | Teleskopske lesene police |
| Raven hrupa | 36dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |