Dunavox Prime - integriran model s kapaciteto 70 steklenic z odpiranjem na ročaj. Privoščite si vinsko vitrino, ki ne le shranjuje vašo zbirko, temveč jo tudi nadgradi. Naša ekskluzivna popolnoma integrirana vinska vitrina s TFT zaslonom ni zgolj aparat; je izjava o prefinjenosti in zavezanosti popolnemu kozarcu vina. Ne glede na to, ali ste izkušen poznavalec ali šele začenjate svojo zbirko, je ta vinska vitrina zasnovana tako, da z eleganco in natančnostjo izpolni vse vaše potrebe.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna |
|---|---|
| Tip namestitve | Popolnoma integriran |
| Kapaciteta steklenic | 70 |
| Skupna prostornina (litrov) | 186 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | TFT zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-10°C // 10-18°C |
| Navodila za uporabo | Primerno za shranjevanje steklenic šampanjca |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Integriran prezračevalni sistem |
| Energijski razred | F |
| Poraba energije | 112 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 0,75A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 1275x650x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 1235x590x562 |
| Neto teža | 71 |
| Noge | - |
| Polica | Teleskopske lesene police in razstavna polica |
| Raven hrupa | 36dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje z ventilatorsko asistenco, inverterski kompresor |
| Steklena vrata | UV zaščita, 2 plasti stekla + Low-E, obojestransko |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Da |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |