Dvopodročni vgradni model za 38 steklenic. Njegov eleganten videz in dizajn brez ročaja s tehnologijo push2open je idealen za vsako sodobno kuhinjo. Zatemnjena steklena vrata se odprejo s pritiskom na kot vrat, kar omogoča dostop do steklenic, razstavljenih na masivnih policah iz bukovega lesa in osvetljenih z belo, jantarno in modro notranjo LED osvetlitvijo. Zgornja cona mora biti hladnejša od spodnje, priporočena temperaturna razlika je 4℃. Prosimo, upoštevajte, da je ta model primeren tako za samostojno kot vgradno uporabo.
Pridržujemo si pravico Spremeniti Specifikacije Proizvoda brez Prejšnjega Obvestila. Upoštevajte, da se lahko Pojavijo Manjše Razlike med Dejanskimi Proizvodi in Slikami ali Opisi, Prikazanimi na Naši Spletni Strani.
| Barva | Črna, Nerjaveče jeklo, RAL |
|---|---|
| Tip namestitve | Podpultna ali prostostoječa |
| Kapaciteta steklenic | 38 |
| Skupna prostornina (litrov) | 100 |
| Vrsta odpiranja | Ročaj |
| Vrsta tečajev | Običajno (vrtiščno) |
| Vrsta zaslona | LED zaslon na dotik |
| Hlajena cona | Dvojno |
| Temperaturno območje | 5-20°C // 5-20°C |
| Navodila za uporabo | Nastavljivo med 10–70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Grelnik | Da |
| Zahteve za namestitev | Prezračevanje skozi sprednje podnožje |
| Energijski razred | G |
| Poraba energije | 141 kWh/a |
| Nazivna moč | 220-240V, 50Hz, 1,2A |
| Bruto dimenzije (VxŠxG) v mm | 880x560x660 |
| Dimenzije izdelka (VxŠxG) v mm | 820x495x575 |
| Neto teža | 45 |
| Noge | Nastavljivo med 10-70 mm* višina se razlikuje glede na model |
| Polica | Drsne lesene police |
| Raven hrupa | 40dB |
| Nizke vibracije | Da |
| Vrsta hlajenja | Hlajenje s pomočjo ventilatorja, kompresor |
| Steklena vrata | UV-zaščita, 3 plasti stekla, možnost zamenjave smeri odpiranja |
| Notranja osvetlitev | Večbarvna LED osvetlitev (bela, jantarna, modra) |
| Wifi + Pametna aplikacija | Ne |
| Garancija | 3 leta za dele in delo + 2 leti za kompresor |